Logo Dok-Maidan
 
 
 
English version / Ukrainian version
 
 

Покази відбуватимуться у кінотеатрах:
 

У КИЄВІ: 

Кінотеатр "Жовтень" за адресою:  вул. Костянтинівська 26, ст. метро Контрактова площа.  За довідками щодо вартості квитків та з питань бронювання звертайтеся  за тел.: 417-27-02 / 417-30-04. 

Кінотеатр  "Одесса-Кіно" : пр-т Перемоги, 3 ; універмаг "Україна", 4-й поверх. Про розклад показів дізнайтеся за тел.: 496-15-11. Бронювання квитків : 496-15-11 

В ОДЕСІ: 
Кінотеатр "Маски" : вул.Ольгієвська 23. Інформація за тел.330-310, замовлення квитків : 23-63-16.

У ХАРКОВІ:
Кінотеатр "Боммеръ": Полтавський шлях 6. 
Інформація за тел. 712-39-28.НАШІ ПАРТНЕРИ :

Фестиваль "Диво Еміра Кустуріци" організовано за підтримки наших партнерів: радіостанції "Новая Волна", радіожурналу "Autopro", порталу Незабаром та асоціаціїї Freestyle Artwork production.
 НАШІ ПАРТНЕРИ :

Фестиваль "Навколо світу з хіп-хопом!" організовано за підтримки наших партнерів: спонсора Флінт, медіа-партнера Xtrem, Просто Радіо, сайту www.kino-teatr.kiev.ua та сайту www.e-motion.com.ua.
 
 НАШІ ПАРТНЕРИ :

Фестиваль "Диво Еміра Кустуріци" у Києві організовано за підтримки наших партнерів: інформаційного спонсора К-1, Просто Радіо та Народного радіо, та сайту www.kino-teatr.kiev.ua.
 
 НАШІ ПАРТНЕРИ :

Фестиваль "Куба-любов моя" організовано за підтримки наших партнерів: інформаційного спонсора Просто Радіо та Народного радіо, Сальса-Клубу, та Посольства Куби в Україні.


07/06: Результати конкурсу Док-Майдану !

Ми дякуємо Вам за те, що ви взяли участь у нашому конкурсі на початку року. Розиграш призів вже відбувся і найближчими днями результати буде опубліковано на сайті. Переможців буде проінформовано особисто.
Маєте бажання поділитися враженням від стрічок чи отримувати інформаційний листок Док-Майдану? Зареєструйтеся тут!

Якщо маєте запитання щодо нашої діяльності або програми, пишіть нам на адресу info@ dok-maidan.org - відповімо з задоволенням!